м.Івано-Франківськ пл.Міцкевича 8, офіс 20, 2-й поверх
(050) 373-05-20 | (067) 878-05-20

ТАЇЛАНД

ТАЇЛАНД- КРАЇНА ПОСМІШОК

МИ ПРОПОНУЄМО НАЙВИГІДНІШІ ТУРИ

Таїланд – одне з найпопулярніших туристичних напрямків у світі. Це чудове королівство приваблює гостей відмінними пляжними курортами, безлюдними островами, древньою історією, самобутньою культурою, буддистськими храмами, шедеврами архітектури, первозданними тропічними красотами, непрохідними джунглями, багатим підводним світом і екзотичними розвагами. Відпочинок в Таїланді дуже різноманітний і цікавий в будь-яку пору року. Його головна перевага – можливість поєднати пляжний, екскурсійний та екотуризм, заняття дайвінгом, серфінгом, спортом, відвідування сучасних спа-центрів, поїздки в національні парки, морські прогулянки і багато іншого.

Таїланд часто називають краєм вічного літа, орхідей, сапфірів і «країною тисячі посмішок». Завдяки незвичайній доброзичливості і привітності місцевих жителів кожен турист відчуває себе тут бажаним і обов’язково знаходить щось таке, що назавжди залишає слід в його серці.

Відпочивати в Таїланді дуже люблять сім’ї з дітьми. Інфраструктура більшості місцевих курортів розрахована на маленьких та юних гостей. Для них тут є безліч клубних готелів, фантастичні піщані пляжі з теплою прозорою водою і пологим входом море, відкриті аквапарки, парки атракціонів і розваг, зоопарки і слонячі ферми. Старшим дітям пропонуються кулінарні курси, нічні сафарі, річкові та кінні прогулянки, польоти на повітряних кулях, скелелазіння, захоплюючі екскурсії та ще маса всіляких задоволень.

Таїланд має магічною привабливістю і тягне навіть тих туристів, які були тут неодноразово.

ЗАЯВКА НА ПІДБІР ТУРУ