м.Івано-Франківськ пл.Міцкевича 8, офіс 20, 2-й поверх
(050) 373-05-20 | (067) 878-05-20

ІНДІЯ

ІНДІЯ - КРАЇНА БАРВ

МИ ПРОПОНУЄМО НАЙВИГІДНІШІ ТУРИ

Барвиста спекотна Індія вабить своєю екзотикою. Культура цієї країни за кілька тисячоліть свого існування збагатилася самобутніми традиціями і прекрасною архітектурою. Природа нагородила ці місця тропічним кліматом, довгими пляжами і чудовими пейзажами. Індія живе бідно, страждаючи від перенаселеності, але в той же час її економічна міць стрімко зростає, а великі міста – Делі, Мумбай, Калькутта, Ченнай – стають центром тяжіння прогресивних еліт.

На пляжі Індійського океану з’їжджаються туристи з усіх країн світу: вільні звичаї Гоа притягують молодь, мережі готелів високого класу – заможну публіку і представників бізнесу, комфортабельні приватні готелі – сім’ї з дітьми і допитливих мандрівників, що поєднують пляжний відпочинок з багатою екскурсійною програмою. Тадж-Махал, палаци, храми індуїстів, мечеті, музеї, природні заповідники, водоспади – в Індії є, на що подивитися. І є, що спробувати: індійська кухня славиться своєю різноманітністю, незвичайними смаками і великою кількістю прянощів.

Крім того, Індія – відмінне місце для тих, хто хоче поправити здоров’я і відновити душевну рівновагу. Тут можна пройти курс масажу і аюрведического лікування, зайнятися йогою або духовними практиками. Для цих цілей найкраще підійдуть Гімалаї на півночі Індії з їх гірськими віллами і храмами, які мали до споглядання і медитації, або курорти штату Керала з їх чудовими пляжами.

ЗАЯВКА НА ПІДБІР ТУРУ