м.Івано-Франківськ пл.Міцкевича 8, офіс 20, 2-й поверх
(050) 373-05-20 | (067) 878-05-20

ГРЕЦІЯ

ГРЕЦІЯ - КРАЇНА ОСТРОВІВ

МИ ПРОПОНУЄМО НАЙВИГІДНІШІ ТУРИ

У цій країні Вас чекають найчистіші хвилі, оливкові гаї, архітектурні пам’ятки і безліч цікавих легенд та історичних фактів.  Для справжніх поціновувачів історії тут представлена ​​величезна кількість екскурсій.  Саме ця зігріта сонцем і заколисана водами морів земля, дала світові великих філософів, полководців, учених і винахідників.
Країна знаходиться на Балканському півострові і на островах, які прилягають до нього і до Малої Азії.  Межує з Болгарією, Туреччиною, Албанією.  1/5 країни – острова, яких налічується близько 2 тисяч.  Протяжність берегової лінії – 4100 км.  Омивається Середземним морем, в т.ч.  Егейським і Іонічним морями.  Острів Крит омивається з південного боку Лівійським морем.
Клімат помірний середземноморський.  Завдяки цьому, зима тут м’яка і супроводжується високою вологістю.  Влітку, навпаки, пекуче сонце нагріває повітря до позначки в 28-32 градуса.  Ідеальний час для пляжного відпочинку – вересень і жовтень.  Погода навесні і восени постійно змінюється.  Це час краще присвятити знайомству з унікальними пам’ятками, ніж пляжного відпочинку.
Національні страви Греції вражають уяву своєю незвичністю, чудовим смаком і різноманітністю.  І, звичайно ж, ця кухня одна з найсмачніших в світі!  Крім того, що страви Греції мають свій неповторний і вишуканий смак, вони ще й відрізняються оригінальним оформленням.  Кухарі Греції дуже добре готують, а що стосується туристів, то для них вони особливо стараються і завжди раді пригостити іноземців своїми фірмовими стравами національної кухні.
 Грецію відвідує понад 19 млн. Туристів щорічно, приносячи, тим самим, близько 15% валового внутрішнього продукту всієї країни.  Греція приваблює іноземних гостей своєю багатою історією та традиціями з давніх часів.  Але в останні десятиліття значно зріс пляжний туризм.

ЗАЯВКА НА ПІДБІР ТУРУ